sport
plywanie.sport.walbrzych.pl

Pływanie w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyskie pływanie, baseny.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora OSiR Świebodzice
2009-03-17 15:47

11 marca 2009 r. w Wodnym Centrum Rekreacji w Świebodzicach odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora OSiR Świebodzice, w których o miano najlepszych pływaków walczyli uczniowie świebodzickich szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Zawody składały się z wyścigów indywidualnych oraz sztafet. Miejsca zajmowane przez zawodników zostały przeliczone na punkty, które decydowały o zdobyciu głównej nagrody - Pucharu Dyrektora OSiR Świebodzice.
Zmagania rozpoczęły się od startów indywidualnych najmłodszych sportowców, którzy do przepłynięcia mieli 25 m. Większą wytrzymałością musieli wykazać się zawodnicy z klas czwartych i ich starsi koledzy, którzy musieli pokonać dystans 50 m. Technika pływania była dowolna. Słabsi zawodnicy mogli wspomagać się deską.


Po startach indywidualnych popłynęły sztafety. Szkoły podstawowe wystawiły do sztafet wahadłowych 8 zawodników, każdy z nich miał do przepłynięcia 25 m. Sztafeta gimnazjalistów składała się z 10 osób, a dystans, który musieli pokonać to 50 m.

Dominację w sportach pływackich wśród świebodzickich szkół potwierdzili ubiegłoroczni zwycięzcy. Puchar Dyrektora OSiR Świebodzice w kategorii szkoły podstawowe zdobyła Szkoła Podstawowa nr 2, w kategorii szkół gimnazjalnych puchar wywalczyło Gimnazjum nr 2.

Źródło: osir.swiebodzice.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: